Home Nieuws & events OZHW kiest voor AENC en Prowise

May 15, 2026

OZHW kiest voor AENC en Prowise

OZHW zet samen met onze partner AENC een grote stap in de verdere digitalisering van het onderwijs.

OZHW, aanbieder van openbaar onderwijs met 16 basisscholen en 8 scholen voor voortgezet onderwijs in Zuid-Holland, zet samen met onze partner AENC een grote stap in de verdere digitalisering van het onderwijs.

 

De komende 7 jaar worden maar liefst 400 klaslokalen uitgerust met Prowise-touchscreens. Vanuit het Onderwijs Service Bureau (OSB) in Barendrecht wordt deze ontwikkeling centraal ondersteund, met focus op kwaliteit, continuïteit en gebruiksgemak.

 

Met Prowise kiest OZHW voor technologie die betrouwbaar, intuïtief en toekomstbestendig is. Zo krijgen leerkrachten de tools om elke dag het verschil te maken in de klas.

 

Samen met AENC bouwen we aan krachtig, toegankelijk en modern onderwijs voor elke leerling.

Gerelateerde berichten

Prowise Touchscreen

Prowise introduceert het Prowise Touchscreen Ten G5

Ontdek het Prowise Touchscreen Ten G5 met Android 16, Optical Bonding, vernieuwde pennen en tot 20% lager energieverbruik voor het onderwijs.
Lees meer
Prowise Learn

Nieuw in Prowise Learn: de focusmodus

Nieuw in Prowise Learn: de focusmodus. Zet speelse onderdelen tijdelijk uit en geef leerlingen meer rust tijdens het oefenen.
Lees meer
Prowise Touchscreen

Udens College investeert in toekomstgericht onderwijs

Het Udens College, met twee locaties in Uden, zet samen met Prowise een volgende stap in het versterken van eigentijds onderwijs.
Lees meer